Tragedia na karuzeli! Nastolatka zadławiła się wymiocinami!

W wesołym miasteczku w Tureckim Stambule doszło do tragedii. Przejażdżka na karuzeli okazała się zabójcza dla 19- latki. Dziewczyna zadławiła się własnymi wymiocinami. Jak do tego doszło?

19-letnia Zeynep Guanay wybrała się wraz z rodziną do Hayrola Lunapark w Stambule. Dziewczyna była świeżo po egzaminach na studia i  chciała się trochę odstresować. Nastolatka wsiadła na wahadło obrotowe o nazwie „Kamikaze”. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji w tym parku rozrywki. Jak się okazało, przejażdżka skończyła się tragicznie…

Felerna przejażdżka

Jak podają Tureckie media, dziewczyna zaczęła wymiotować, gdy krzesełka zaczęły się unosić do góry. Chwilę później straciła przytomność. Rodzice nastolatki zauważyli, że z córką coś się dzieje i zaniepokoili się. Natychmiast poinformowali o tej sytuacji pracowników i poprosili o zatrzymanie maszyny. Jak się okazało, pracownicy nie zareagowali.

 

Źródło: www.pixabay.com

 

„To normalna reakcja”

Pracownicy wesołego miasteczka twierdzili, że nie ma powodu do paniki, ponieważ taka reakcja jest zupełnie normalna! Niestety, gdy maszyna skończyła swój bieg i blokady zostały zwolnione, okazało się, że dziewczyna była nieprzytomna. Świadkowie twierdzą, że pracownicy zachowali się lekceważąco i nie przejęli się stanem 19- latki. Co więcej, odmówili wezwania pogotowia. Ponadto twierdzili, że wystarczy ją poklepać po plecach i uderzyć w twarz aby się ocknęła.

Rodzina nastolatki sama musiała wezwać pogotowie, które zawiozło ją do szpitala.

Tragiczne zakończenie

Niestety, w szpitalu okazało się, że na uratowanie życia dziewczyny jest już za późno. Praktycznie od razu stwierdzono zgon pacjentki. W wywiadzie udzielonym lokalnym mediom wujek nastolatki powiedział, że według lekarzy dziewczyna by przeżyła, gdyby ktoś wcześniej zareagował.

Sekcja zwłok wyjaśni dokładną przyczynę śmierci, a rodzina zmarłej Zeynep nie może się pogodzić z tragedią i planuje niezwłocznie wejść na drogę sądową z pracownikami lunaparku.

 

ZOBACZ TEŻ: Ładowarka do telefonu zabiła 2- letnią dziewczynkę! Została porażona prądem…

 

Źródło: www.parenting.pl

Komentarze

Komentarze