W tym miejscu rodzą się ZDEFORMOWANE NOWORODKI! Sprawę bada Ministerstwo Zdrowia

W jednym ze szpitali urodziły się 3 zdeformowane noworodki. Sprawie postanowiło przyjrzeć się Ministerstwo Zdrowia.

Wyjaśniane są okoliczności jakie mogły przyczynić się do tego, że dzieci przyszły na świat z niedorozwojem kończyn. Każde z niemowlaków urodziło się w szpitalu w Zagłębiu Ruhry w ciągu 10 tygodni.

 

Dokładny okres w jakim dzieci przyszły na świat obejmuje czas od połowy czerwca do września bieżącego roku.  Noworodki urodziły się w szpitalu Sankt Marien Buer w Gelsenkirchen w Niemczech. Szpital wyjaśnił, że nigdy wcześniej takie przypadki nie miały tam miejsca.

 

Ministerstwo Zdrowia chce przyjrzeć się nie tylko tej jednej klinice, ale także innym placówkom w Zagłębiu Ruhry. Szpital, w którym urodziły się zdeformowane noworodki, wydał oficjalne oświadczenie: „Tego rodzaju wady rozwojowe nie występowały w naszym szpitalu od wielu lat”.

 

ZOBACZ TEZ:PIWO BEZALKOHOLOWE w ciąży. Koniecznie zwróć UWAGĘ na ten SZCZEGÓŁ!

 

Ludzie spekulują jednak na temat potencjalnie skażonych wód gruntowych lub pestycydów. Nie ma natomiast naukowego potwierdzenia tych tez. Rodzice jednego z narodzonych chłopców złożyli skargę, ponieważ cała ciąża przebiegała dotychczas prawidłowo. Ich zdaniem to właśnie w szpitalu mogło dojść do infekcji.

 

Źródło:popularne/pixabay

Komentarze

Komentarze