Weronika ROSATI zakłada …. Na ZDJĘCIU uwagę zwraca TEN szczegół! (FOTO)

Weronika Rosati poinformowała o swoim nowym projekcie.

Tym razem nie będzie to kolejna rola filmowa czy telewizyjna Weroniki Rosati, a walka o prawa kobiet i pomoc pokrzywdzonym. Z pewnością pomysł na taką działalność związany jest z osobistymi doświadczeniami aktorki.

Jak napisała Weronika:

„kochani❤️ z przyjemnościa i duma chce sie z wami podzielić fajna informacja – założyłam fundacje ” Siła Kobiety” 💪🏼 moja fundacja ma wspierać, inspirować, uświadamiać i motywować skrzywdzone kobiety: ofiary przemocy, mobbingu, i samotne mamy. To będzie miejsce które ma pomagać tym które zostały skrzywdzone przez ludzi którzy maja nad nimi przewage: emocjonalna, fizyczna, socjalna, zawodowa, płciowa i finansowa. za nami pierwsze spotkanie w tej sprawie i z radościa potwierdzam kobiety które będa cześcia tego przedsiewziecia : Magdalena Środa, Eliza Michalik, @karolinakp , Gabriela Lazarek, Aleksandra Baranowska i wiele wiele innych których nie ma na zdjęciu. mówimy stop przemocy „

Czytaj także: Kasia Cichopek z ptakiem między nogami! Zobacz, jak zareagował Marcin Hakiel?!

 

Pod postem Weroniki Rosati pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i słów poparcia. I z pewnością projekt aktorki to bardzo słuszna inicjatywa, która mając za ambasadorkę znaną osobę, może mieć też większą siłę przebicia.

 

Jednak uwagę naszą zwróciło zdjęcie ilustrujące wpis Weroniki. Konkretnie chodzi o jeden szczegół…

instagram.com/weronikarosati/

 

Otóż Weronika na zdjęciu ma bose stopy! No, powiedzcie sami, co to za prezeska bez butów? 🙂

instagram.com/weronikarosati/

 

https://www.instagram.com/p/Byiii4Egpry/

fot. instagram.com/weronikarosati/

 

Komentarze

Komentarze