Wierny pies ani na sekundę nie opuścił prochów zmarłego właściciela. To zdjęcie to prawdziwy wyciskacz łez!

Nie bez powodu mówi się, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Pewien pies z meksykańskiego miasta Los Mochis odmówił opuszczenia prochów zmarłego właściciela i czuwał przy jego urnie dzień i noc. O niezwykłym zachowaniu wiernego psa napisał brytyjski portal internetowy Daily Star.

Wierny pies

Córka zmarłego – Gabriela Mondaca – opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego psa leżącego przed urną z prochami, kwiatami i świecami zapalonymi ku pamięci jej ojca. Meksykanka powiedziała, że ​​pies tak samo jak cała rodzina opłakiwał stratę swojego właściciela. Według kobiety, zwierzę ani na sekundę nie opuściło urny i płakało.

Czytaj też: Pies URATOWAŁ dziecko POCHOWANE ŻYWCEM przez matkę! (SMUTNE zdjęcia…)

Wzruszeni internauci

Opublikowany przez kobietę tweet zyskał 72 tysiące polubień i 6,9 tysięcy udostępnień. Jeden z użytkowników napisał:

„Mój ojciec, który także miał psa, zmarł na raka. W pierwszą rocznicę jego śmierci obudziliśmy się rano i stwierdziliśmy, że pies umarł we śnie na łóżku tego samego dnia, co jego właściciel rok temu”.

Inny subskrybent skomentował:

„Moja mama miała napady niepokoju z powodu pandemii, a nasz pies Yoko jako pierwszy to zauważył. Nie zostawił jej, dopóki się nie uspokoiła. Poszedł nawet z nią spać, wspiął się na nią i zaczął lizać jej twarz. Psy są błogosławione”.

Słyszeliście kiedyś o podobnych historiach związanych z psami?

Źródło: Twitter

Zdjęcie: Twitter

Komentarze

Komentarze