Znany prezenter przyznał się, że robi TO ze swoimi dziećmi!

Kanadyjski bloger przyznał się do faworyzowania jednego ze swoich synów. Zobaczcie, jak zareagował na to internet.

Buzz Bishop, prezenter radiowy z Kanady, przyznał się na swoim blogu do faworyzowania jednego ze swoich dwóch synów, 5-letniego Zachary’ego i 2-letniego Charliego. Wpis zatytułowany „Przyznaj się, ty też masz swoje ulubione dziecko. Ja tak!” („Admit It,You Have A Favorite Kid. I Do!”), wywołał lawinę niepochlebnych komentarzy ze strony zaniepokojonych rodziców na całym świecie. Dlaczego? Za chwilę sami się o tym przekonacie!

Szczere wyznanie

Mężczyzna napisał: „Tak, faworyzuję jednego ze swoich synów i nie wstydzę się do tego przyznać. Wy też powinniście spojrzeć w lustro i przyznać, że bardziej lubicie jedno ze swoich dzieci”.

Kanadyjczyk napisał też, że obu synów wychowuje wedle takich samych zasad i żadnemu nie daje większej swobody czy więcej przywilejów.

„Starszy syn jest moim ulubieńcem, ponieważ potrafi wykonywać więcej czynności. Jest z nim po prostu więcej zabawy. Nie oznacza to jednak, że któregoś kocham mniej lub bardziej – obu kocham tak samo, ale lubię inaczej. Na pewno wiecie, o czym mówię” – powiedział.

Czytaj też: Czy dzieci dają szczęście? ZASKAKUJĄCE wyniki badań!

W ogniu krytyki

Niewielu czytelników pochwaliło Buzza Bishopa za odwagę i szczerość. Większość wykazała zaniepokojenie faktem, iż to, co raz napisane, pozostanie w internecie na zawsze. Ojcowskie preferencje mogą ulec zmianie, ale wpis na blogu już nie. Rodzice-internauci okazali także swoje oburzenie za złamanie jednej ze „świętych” zasad wychowawczych – nie można otwarcie faworyzować tylko jednego ze swoich dzieci, ponieważ każde dziecko powinno być traktowane tak samo.

Wielkie zdziwienie

Ojciec nie rozumie burzy, jaka rozpętała się wokół jego wpisu na blogu.

„Jeżeli wielu rodziców myśli podobnie, dlaczego nie można powiedzieć tego na głos? Czy posiadanie ulubieńca czyni mnie „Voldemortem” rodzicielstwa? Miałem nadzieję, że mój wpis rozpocznie dyskusję na temat uczuć związanych z rodzicielstwem. Zamiast tego, zostałem oczerniony za swoją odwagę w wyrażaniu opinii” – mówi Bishop.

Zgadzacie się z podejściem Buzza Bishopa? Czy otwarte faworyzowanie jednego z dzieci rzeczywiście powinno mieć miejsce?

Czytaj też: Jak pomóc dzieciom przyzwyczaić się do nowego dziecka w domu? Oto 6 sposobów!

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Daily Mail

Komentarze

Komentarze