Żona znanego rapera OSTRO skrytykowana przez internautów! Zobacz, CO ZROBIŁA w prywatnym samolocie!

Żona znanego rapera Ice-T, Coco Austin, jest bardzo oddaną matką. W rzeczywistości jest tak oddaną matką, że postanowiła karmić piersią swoją prawie 4-letnią córkę Chanel. Przeczytajcie, co gwiazda ma do powiedzenia w tym temacie.

Mimo iż Coco Austin nie jest wielką fanką naturalnych piersi, jest za to zagorzałą zwolenniczką naturalnego karmienia piersią. Niestety, wielu obserwatorom mediów społecznościowych i trollom Coco nie spodobało się to, że wciąż karmi piersią swoje dziecko, które w listopadzie skończy 4 lata. Na Instagramie gwiazdki pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy jak oddaje się tej czynności w swoim prywatnym samolocie.

Zalecenia specjalistów

Wielu specjalistów w dziedzinie zdrowia i pediatrii oraz lekarzy zaleca karmienie piersią dziecka przynajmniej do szóstego miesiąca życia. Coco postanowiła jednak przeciągnąć tę granicę o wiele dalej…

Celebrytka wyjaśniła, że uwielbia więź, którą może dzielić ze swoją córką Chanel, gdy karmi ją piersią.

Powiedziała także: „W ten sposób zapewniam jej również dobre odżywianie. Mleko z piersi jest jak płynne złoto. To jest bardzo dobra rzecz”.

Co na to Ice-T?

Mąż gwiazdki, aktor i raper Ice-T przyznał, że jest dumny ze swojej żony, że tak długo karmi piersią. Powiedział, że Coco wykonuje „fantastyczną pracę”, jeżeli chodzi o opiekę nad dzieckiem.

Raper powiedział: „Moim zdaniem ludzie są zdezorientowani widząc to zdjęcie i myślą, że Chanel nie je normalnego jedzenia. Owszem, je. Nie jest karmiona tylko i wyłącznie piersią. Ta laska je frytki, OK?

Jak długo to jeszcze potrwa?

Ile jeszcze Coco zamierza kontynuować karmienie piersią swojej córki? Tego nie powiedziała.

Przy okazji – jeżeli zastanawiało was kiedyś, czy da się karmić dziecko silikonami – wyjaśniamy. Powiększenie biustu przy użyciu implantów nie wyklucza naturalnego karmienia dziecka piersią.

Przeczytaj też: CZY KARMIENIE PIERSIĄ SPRAWIA CI BÓL? Oto sposób na bolące brodawki!

Źródło: Us Weekly

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze