Agata Młynarska POCHWALIŁA SIĘ SYNEM! Czy Tadeusz dostanie OSCARA?!

Agata Młynarska opublikowała najnowsze zdjęcia swojego najmłodszego syna Tadeusza. Dziennikarka bardzo wspiera mężczyznę, który robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Czy ma szansę na Oscara?

Dumna mama

Agata Młynarska chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Dziennikarka publikuje je w mediach społecznościowych i zawsze może liczyć na przychylne komentarze swoich obserwatorów. Tym razem Młynarska zamieściła zdjęcia 33-letniego syna Tadeusza. Wróciła wspomnieniami do narodzin mężczyzny i zdradziła, czym się jej syn zajmuje.

Urodziny Tadeusza

19 lutego Tadeusz obchodził 33. urodziny. Agata Młynarska wspominała w opublikowanym wpisie:

19 lutego 1989 roku. Trudny czas w Polsce, niczego nie wiemy o tym, co nadchodzi…a ja w szpitalu przy placu Starynkiewicza, który przypominał bunkier wojenny, witam na świecie drugiego synka.

Dziennikarka zdradziła skąd pomysł na imię dla dziecka. Napisała:

Na cześć Tadeusza Mazowieckiego, dajemu mu imię, które ma w sobie siłę, męstwo i dobro. I taki jest nasz Tadziulek, Taders, Tadzio.

Instagram/ Agata Młynarska

American dream

Dziennikarka bardzo wspiera swojego syna Tadeusza. Kibicuje mu w życiu prywatnym i w sprawach zawodowych. Podkreśla jak ważne jest spełnianie marzeń. Młynarska napisała:

Jestem z niego bardzo dumna. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. zwłaszcza gdy trzeba iść za głosem serca, a ten zaprowadził go za ocean. Kiedy mając kilka lat mówił, że będzie operatorem i będzie kręcił filmy, życzyłam mu, żeby dostał OSCARA. Teraz, gdy pracuje w Los Angeles, życzę mu, by przede wszystkim żył szczęśliwie. Ale o to jestem spokojna, bo Sylwia jest obok. A OSCAR pewnie już czeka…

Znana mama zapewniła też 33-letniego Tadeusza, że bardzo go kocha, wspiera i zawsze czeka na niego z pomidorową i naleśnikami.

Źródło: Instagram/ Agata Młynarska

Zdjęcie: Instagram/ Agata Młynarska

 

Komentarze

Komentarze