Agnieszka Kaczorowska szczerze o macierzyństwie! Czy ma rację?!

Agnieszka Kaczorowska niedawno urodziła drugą córeczkę. Celebrytka postanowiła opowiedzieć jak wygląda jej życie z pociechami i co naprawdę sądzi o macierzyństwie. Zgadzacie się z nią?

Życiowa rewolucja

Agnieszka Kaczorowska ma wiele spraw na głowie. W ostatnim roku oczekiwała na narodziny dziecka i wywołała sporo kontrowersji w sieci. Zdradziła co myśli o niedoskonałościach ciała i akceptacji defektów. Jej wpis wywołał medialną burzę. Celebrytka skrytykowała promowanie brzydoty. Jednak później emocje opadły i Kaczorowska skupiła się na macierzyństwie.

Szczere wyznanie

Odkąd Agnieszka Kaczorowska została Mamą, jej życie diametralnie się zmieniło. Podwójne rodzicielstwo to podwójna odpowiedzialność i jeszcze więcej obowiązków. Celebrytka wspólnie z mężem starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. W rozmowie z portalem Plotek powiedzieli:

Wszystko się zmieniło. Mamy dwa razy więcej obowiązków. Mogło się wydawać, że przy jednym dziecku jest dużo pracy, a gdy jest dwójka wiemy, że wcześniej było łatwo.

Kaczorowska i Piela dalej wyjaśniali:

Wszystko się zintensyfikowało. Przy jednym dziecku był high life, urlopy, wakacje, chillout.

Facebook/ Agnieszka Kaczorowska

 

Miłość sióstr

Agnieszka Kaczorowska wspólnie z mężem cieszy się, że między dziewczynkami jest już wyjątkowa więź. Starsza córka zakochała się w maleństwie i jest w stosunku do siostry bardzo opiekuńcza. Rodzice pragną, żeby ich córki miały w życiu pasję, która według nich, daje siłę do działania.

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/ Agnieszka Kaczorowska

Komentarze

Komentarze