Co dzieje się z Pawłem Królikowskim? Jest OSTATECZNA informacja

Wszyscy zastanawiają się, co dzieje się z Pawłem Królikowskim. Niestety, aktor nadal przebywa w szpitalu. Na dodatek pojawiła się informacja o…

Święta w szpitalu

Tuż przed świętami Paweł Królikowski trafił do szpitala. Aktor wciąż przebywa na oddziale neurochirurgii, ale nie wiadomo dokładnie, co mu dolega. Królikowski zaniepokoił wszystkich stanem swojego zdrowia, gdy odwołał swój udział w nagraniu finałowego odcinka wiosennej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W okolicach świąt ponownie trafił do szpitala, co potwierdził jego syn Antoni.

„Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty” – poinformował dziennik „Fakt” Antoni Królikowski.

CO SIĘ TERAZ Z NIM DZIEJE?

Gwiazdor znany z serialu TVP „Ranczo” i rozrywkowego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, niestety…

Żona Pawła, Małgorzata zdradziła prasie, że aktor, który cztery lata temu przebywał w szpitalu ze względu na tętniaka mózgu, będzie musiał być poddany leczeniu, a najprawdopodobniej czeka go też rehabilitacja za granicami naszego kraju. Możliwe, że w Niemczech.

Czytaj też: To ODEJŚCIE doprowadziło do łez fanów „Świata według Kiepskich”! Okazało się, że…

DLACZEGO AKTOR NADAL JEST W SZPITALU?

Małgorzata, która czuwa codziennie przy swoim mężu, zdradziła, że w szpitalu doszło do bardzo przykrej sytuacji… Okazuje się, że…

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem” – ujawniła w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Ostrowska.

Co z jego pracą na planie show „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Z uwagi na swój stan, Paweł Królikowski niestety nie będzie już zasiadał w jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Producenci show wiedzą jednak, że teraz najważniejsze jest zdrowie aktora. Ostatnio rozpoczęli poszukiwania osoby, która zastąpiłaby go na planie.

Polsat chce rozpocząć produkcję kolejnej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” już pod koniec stycznia.

Kto zastąpi Królikowskiego?

Jak donosi serwis muzyka.interia.pl, pierwszą kandydaturą był aktor Bartłomiej Kasprzykowski, który był dotychczas zarówno uczestnikiem, jak i jurorem programu przez kilka jego edycji. Gwiazdor odrzucił jednak propozycję producentów show.

Głośno mówi się też o Kazimierzu Mazurze oraz Adamie Strycharczuku. Który z nich zastąpi Pawła Królikowskiego? To okaże się już niebawem.

Czytaj też: TO wydarzyło się w szpitalu! Żona Pawła Królikowskiego przekazała ostateczne wiadomości

Źródło: Lelum.pl, Muzyka.interia.pl,

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze