Czy on traktuje Cię poważnie? Koniecznie PRZEPROWADŹ TEN EKSPERYMENT

Jeśli zastanawiasz się czy mężczyzna, który ci się podoba traktuje cię poważnie, powinnaś przeprowadzić pewien eksperyment. Okazuje się, że pocałunek na pożegnanie może ci wiele zdradzić na temat obecnych zamiarów potencjalnego partnera. 

Eksperyment jest bardzo prosty, jednak dzięki niemu będziesz miała możliwość zrozumieć czy mężczyzna z którym obecnie się spotykasz, traktuje wasz związek poważnie.

Zobacz też: Co za klasa! W TAKI sposób księżna Diana wytłumaczyła młodemu Williamowi zdradę jego ojca.

Pocałunek to dotyk lub przyciśnięcie ust do innej osoby. Kulturowe konotacje pocałunków są bardzo zróżnicowane. W zależności od kultury i kontekstu pocałunek może wyrażać uczucia miłości, pasji, romansu, pociągu seksualnego, aktywności seksualnej, podniecenia seksualnego, uczucia, szacunku, pozdrowienia, przyjaźni, pokoju i szczęścia, wśród wielu innych. W niektórych sytuacjach pocałunek jest rytualnym, formalnym lub symbolicznym gestem wskazującym na oddanie, szacunek.

Zespół badaczy z Uniwersytetu Saskatchewan w Kanadzie przeanalizował setki zdjęć całujących się ludzi i odkrył, że gdy całujemy się romantycznie (czytaj: z podtekstem), odruchowo skręcamy głowę w prawo. Całując dzieci i krewnych (czyli niewinnie), skręcamy głowę w lewo.

Jeśli mężczyzna skręci głowę w lewo, nie powinnaś się przejmować, bo może być leworęczny, ale jeśli w prawo, to, no cóż… najwyraźniej mu się podobasz.

Źródło: womenshealth.com

Źródło zdjęcia: pixabay

Zobacz też: Te znaki zodiaku DO SIEBIE NIE PASUJĄ! Związek może nie przetrwać

Komentarze

Komentarze