Czy umiesz ROZPOZNAĆ ZDRADĘ? Najnowsze badania potwierdzają, że…

Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Zachodniej Australii potwierdzają, że kobiety w większości nie mają większych problemów z odgadnięciem, czy ich ukochany spotykał/ spotyka się z kimś innym lub zaliczył tzw. skok w bok. Ta kwestia przychodzi mężczyznom znacznie trudniej. Wielokrotnie nie mają oni świadomości, że ukochana… przyprawia im rogi 😉

Na podstawie zdjęć ankietowani mieli odgadnąć, czy dana osoba jest wierna i lojalna wobec swojego partnera – czy wręcz przeciwnie. Uczestnicy badania podawali im oceny od 1 do 10, gdzie 1 oznaczało absolutną wierność, a 10 bardzo wysokie skłonności do zdradzania swojej partnerki lub partnera.

Badania potwierdziły, że zarówno mężczyznom jak i kobietom z łatwością przyszło oceniać niewiernych panów. Trafnie wskazywali osoby, które dopuściły się zdrady w swoim życiu. Znacznie trudniej było im wskazać niewierne kobiety.

Jak udowodniły badania, uczestnicy częściej wskazywali na zdjęcia przystojnych i atrakcyjnych mężczyzn posądzając ich o niewierność. Przypuszczenia te były w wielu przypadkach słuszne.

Zupełnie inaczej było w przypadku kobiet. Atrakcyjność, kobiecość, konkretne cechy wyglądu nie przekładały się na oceny, nie miały również związku z częstotliwością zdrady wobec ukochanej osoby.

Źródło: Men way

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz też: DUŻA CZĘŚĆ POLAKÓW UMIERA Z TEGO POWODU! Katarzyna Bosacka nie ma wątpliwości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze