Czy ZENEK MARTYNIUK wyśle syna na odwyk? Znajomi rodziny nie przebierają w słowach!

Kilka dni temu informowaliśmy państwa o problemach w rodzinie najsłynniejszego artysty muzyki disco polo. Jego syn Daniel został zatrzymany przez policję po awanturze domowej. Okazuje się, że mężczyzna nie chciał wpuścić do mieszkania swojej żony Eweliny M. To nie pierwsze problemy z prawem syna wokalisty.

Zobacz też: Syn gwiazdora disco-polo, Daniel M. zatrzymany przez policję! JEST KOMENTARZ JEGO SĄSIADÓW!

Artysta nie ukrywa, że robi co może by pomóc w rozwiązaniu problemów swojego dziecka. Jak każdy rodzic, chciałby aby jego syn był dobrym i szczęśliwym człowiekiem. Niestety, aktualnie nie potrafi dogadać się z Danielem.

„Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Wiadomo. I ja dla Daniela chcę jak najlepiej. Chciałbym z nim porozmawiać, ale na razie się nie da. Jest wkurzony całą sytuacją, nie ma go. Co ja mogę? Przecież to już dorosły człowiek. Chciałbym, żeby był szczęśliwy, ale to są jego sprawy”- tak sprawę skomentował ojciec chłopaka, słynny muzyk Zenon Martyniuk.

Bliscy rodziny nie ukrywają swojego oburzenia. Są zażenowani postawą Daniela względem ojca i swojej rodziny.

„Nie wiem, czy uda się Zenkowi doprowadzić tego chłopaka do pionu. Bardzo się rozbestwił. I jeszcze te narkotyki. Daniel nie ma nic z Zenka. Ojciec jest skromny, pracowity, ma serce, pomaga innym. Daniel to pasożyt” – powiedział znajomy wokalisty w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”.

Źródło: Fakt.pl

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze