Dziecko wyrzuciło prezent do kosza. Matka DAŁA jej LEKCJĘ na CAŁE ŻYCIE

Dziewczynka jest wychowywana przez samotną matkę, która postanowiła nauczyć pokory swoją córkę. Dziecko zapamięta tę lekcję na całe życie.

Helly Hassel pracuje jako pielęgniarka oraz kelnerka, wkłada dużo trudu, aby zapewnić godne życie oraz wychowanie dla swojej córki.

 

Kiedy dziecko zapragnęło mieć nowy piórnik, kobieta spełniła tę prośbę i znalazła dokładnie taki przedmiot jaki życzyła sobie dziewczynka. Reakcja dziecka była jednak zaskakująca. Presleigh stwierdziła, że nie chce już takiego piórnika, po czym wyrzuciła go do kosza. Jako argument podała, że wszyscy w klasie już takie mają i dlatego go nie chce.

 

Mama znalazła jednak mądry sposób dzięki, któremu córka zrozumiała, że zachowała się niepoprawnie. Kobieta napisała na foliowym woreczku „torebka na ołówki Presleigh” i wręczyła to córce. Ponadto zaproponowała, aby córka zadecydowała komu z potrzebujących osób wręczy piórnik.

 

ZOBACZ TEŻ:Blanka Lipińska wzięła ŚLUB! Autorka EROTYCZNYCH POWIEŚCI wyglądała ZJAWISKOWO!

 

Dziewczynka bardzo szybko zmieniła zdanie i przeprosiła za swoje zachowanie. Helly chciała w ten sposób nauczyć swojego dziecka pokory i wdzięczności. Wiele osób pochwaliło jej metodę oraz reakcję. Inny rodzic z pewnością mógłby się zdenerwować i szybciej stracić zimną krew.

 

Źródło: edziecko/pixabay

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze