Gwiazda „Klanu” wrzuciła do sieci NAGIE zdjęcie! „A to po co?” – pyta fan

Dorota Naruszewicz jest znana z serialu „Klan”, ale nie jest uznawana za pierwszoligową polską gwiazdę. Aktorce to najwidoczniej przeszkadza, więc postanowiła zrobić trochę szumu wokół własnej osoby wrzucając do sieci nagie zdjęcie. Teraz mówią o niej wszyscy!

Kim jest Dorota Naruszewicz?

Dorota Naruszewicz urodziła się w 1971 roku w Warszawie i ukończyła tamtejszą PWST. To polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Największą popularność przyniosła jej rola Beaty Chojnickiej, którą grała w latach 1997–2011 w serialu „Klan”, w którym występowała od 1. do 2056. odcinka.Od 2019 gra wielką księżną litewską Juliannę Twerską w serialu „Korona królów”.

Wstawiła nagie zdjęcie

Naruszewicz postanowiła zrobić wokół siebie trochę szumu i wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widzimy, jak czyta popularny magazyn. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że aktorka wystąpiła na fotografii NAGO!

„Wolnoć Tomku w swoim domku” Czyż nie?” – podpisała zadziornie fotkę gwiazda „Klanu”.

nagie
IG

Jak zareagowali na to internauci?

Podczas gdy jedni z fanów zachwycali się smukłą figurą i wspaniałą formą aktorki, inni skrytykowali ją, że publikuje w sieci nagie zdjęcia będąc mamą dwóch córeczek.

„Kwintesencja kobiecości 😍😍👍”.

„Ślicznie wyglądasz”.

„A to po co?”.

„No i co w związku z tym? I po co pani te zdjęcia publikuje?”.

„Nie wstyd pani? Jest pani matką!” – pisali internauci.

W 2005 roku po 10 latach nieformalnego związku aktorka wyszła za mąż za prawnika Tomasza Żórawskiego, z którym ma dwie córki: Ninę (ur. 2003) i Nellę (ur. 2006).

Jak oceniacie nietypową sesję Doroty? Czy takie zdjęcia przystoją matce dwójki dzieci?

Czytaj też: Dorota Wellman zrobiła sobie NAGIE zdjęcia! Jest na nich z DRUGĄ kobietą!

nagie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze