Halina Mlynkova w ciąży ma TAKIE zachcianki! Czy na pewno może TO pić?

Piosenkarka już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. W tym szczególnym czasie Halina Mlynkova ma zachcianki, o których sama mówi: Sama w to nie wierzę! Jednak czy kobiety w ciąży mogą na pewno takie rzeczy pić ?!

Maluszek w drodze

Halina Mlynkova wiadomość o swojej ciąży przekazała w Pytaniu na Śniadanie. Piosenkarka nie ukrywała radości z faktu, że po 40-tce po raz drugi zostanie mamą. Ojcem dziecka jest partner piosenkarki, Marcin Kindla. Mlynkova na antenie TVP cieszyła się, że jej syn będzie miał rodzeństwo. Jednak wokalistka nie ujawniła, w którym miesiącu ciąży jest obecnie.

Ale zachcianki!

Halina Mlynkova zdradziła na co ma szczególny apetyt w ciąży. Nie są to śledzie, ogórki kiszone czy słodycze. Te produkty przeważnie wybierają ciężarne kobiety. Natomiast piosenkarka ma ochotę na coś zupełnie innego. Pod wymownym zdjęciem na Instagramie, napisała:

Polsko-czeski podwieczorek. Sama w to nie wierzę”

Młynkova zajada się chipsami i popija je bezalkoholowym piwem. Właśnie ochota na te produkty towarzyszy w ciąży piosenkarce. Czy są na pewno zdrowe? Piwo na szczęście nie zawiera alkoholu, ale chipsy są tu kwestią dyskusyjną. Jednak co zrobić, jeśli Halinie Mlynkovej takie jedzenie teraz najbardziej smakuje.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Zdjęcie: Facebook, Instagram

 

Komentarze

Komentarze