Jackowski W KOŃCU ma dla nas DOBRE wieści! „Mam wrażenie, że za 10-15 dni…”

Krzysztof Jackowski wraca z kolejną przepowiednią dotyczącą koronawirusa. Zdaniem jasnowidza każdy z nas widzi, że sytuacja na całym świecie wymknęła się spod kontroli. Co nas czeka w najbliższym czasie?

Kolejna wizja Jackowskiego

Zdaniem Jackowskiego, na całym świecie jest źle, żeby nie powiedzieć fatalnie. Jasnowidz porównał nawet panującą obecnie sytuację do armagedonu.

Porobiło się, co? Jesteśmy wszyscy trochę przestraszeni, co? Toż to jakiś armagedon! Naprawdę uwierzcie mi, że ja jestem przerażony całą sytuacją. Coś tu się wymknęło spod kontroli” – mówi Krzysztof Jackowski.

Czytaj też: BRUTALNA wizja Jackowskiego! Jak będzie wyglądało tegoroczne LATO?

Jackowski
YT

Tak źle jeszcze nie było

Jackowski podkreśla, że siada wszystko – nasze zdrowie, przyszłość oraz gospodarka.

Gospodarka siada! Gospodarki na świecie siadają totalnie. Koronawirus wpędzi nas w potworny kryzys i to przestaną być żarty. Oczywiście, teraz też to nie są żarty, skoro umierają ludzie” – podkreślił.

Ma jednak dobre wieści

Jackowski W KOŃCU ma jednak dla nas DOBRE wieści!

Mam wrażenie, że za 10-15 dni, pierwszy raz poczujemy uspokojenie. I w Europie i w Polsce ten koronawirus zacznie znikać nagle. Być może aura będzie miała z tym związek. W Polsce jednak, koronawirus będzie jednak celebrowany do połowy maja. Nie boję się użyć wyrażenie celebrowany” – przewidział Krzysztof Jackowski.

Wierzycie w jego najnowszą przepowiednię?

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

Źródło: YouTube

Zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze