Małgorzata Godlewska o wyborach. Zgadnij, KTO jest jej faworytem!?

Małgorzata Godlewska to celebrytka znana z wątpliwej jakości wykonań piosenek, często wyzywającego wyglądu i kontrowersyjnych wypowiedzi.

Mimo to Godlewska ma wielu obserwatorów na instagarmie, którzy albo ją krytykują, albo chwalą. To drugie zazwyczaj wypływa ze strony panów, wyrażających podziw dla jej wyglądu i ciętych komentarzy.

Tym razem Małgosia postanowiła odnieść się do wyborów prezydenckich. Wpis jest bardzo wieloznaczny. Czytamy w nim:

 

Najbliższe Wybory 🖊️❌ udowodnią, że Powstanie Warszawskie nie zawsze musi być bohaterskim zrywem skazanym na wielką klęskę 💪🇵🇱.

Zasługujemy na Prezydenta Homo Sapiens 🙊. Finalnie to nie „Polska Ideologia” a My Wszyscy jesteśmy Najważniejsi ❤️

 

Można się domyślać, że Godlewska mówiąc o „powstaniu warszawskim” nawiązuje do Rafała Trzaskowskiego, który od 2018 r. jest prezydentem Warszawy. Czyżby więc celebrytka uważała, że jego „zryw” i kandydowanie na Prezydenta RP nie jest skazane na porażkę?

 

Także druga część wpisu może to sugerować bo mowa tu o homo sapiens i o „ideologii” (nawiązanie do ideologii LGBT). Politycy PIS mówią, że LGBT to właśnie ideologia, a Godlewska twierdzi, że to ludzie są najważniejsi.

 

Wydaje się zatem, że Małgorzata Godlewska faworyzuje Rafała Trzaskowskiego. Z drugiej strony, jej wpis jest tak enigmatyczny, że może zupełnie na odwrót! Jak sądzicie, co celebrytka miała na myśli?

 

Zobacz też: Internautka do Natalii Siwiec: TO zdjęcie mnie roz****ło psychicznie! (FOTO)

Komentarze

Komentarze