Niesamowita METAMORFOZA 31-LATKI! Kiedyś ważyła 130 kilo- TERAZ WYGLĄDA JAK BOGINI!

Ewgenia Worobijowa stała się inspiracją dla innych kobiet! Dawniej 31-latka pochodząca z Rosji zmagała się z nadmiarem kilogramów i stanami depresyjnymi. Teraz przekonuje inne osoby do tego, by zawalczyły o siebie i zaczęły prowadzić zdrowy tryb życia!

„Nigdy nie byłam chuderlakiem, ale nie byłam też gruba. To naturalne, że przy pierwszej ciąży przytyłam”- kobieta przekonuje, że jej pierwsze problemy z nadwagą pojawiły się niedługo po urodzeniu drugiego dziecka- „Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Wszędzie był tłuszcz, cellulit, moja skóra wyglądała jak skórka pomarańczy”- relacjonuje 31-letnia Rosjanka.

Punktem kulminacyjnym, który przekonał ją do zmiany swojego trybu życia, było rozstanie z mężem. Ewgenia wspomina, że mężczyzna zaczął zachowywać się w wobec niej opryskliwie i niemiło. Po jakimś czasie przejrzała jego rzeczy i zauważyła, że mąż kontaktuje się ciągle ze swoją byłą partnerką.

„Odpierał wszelkie zarzuty. Tłumaczył, że tylko z nią rozmawiał. Zaczął mnie obwiniać. Powiedział, że mam depresję poporodową i potrzebował od tej kobiety rad, jak ze mną postępować(…)Po tej zdradzie przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że nadszedł czas na zmianę. Pomyślałam, że ani dzieci, ani praca ani nic innego nie może być ważniejsze ode mnie. Doszłam do wniosku, że jeśli chcę zmienić swoje życie, to muszę zacząć od siebie. Wyznaczyłam sobie cel – stracić na wadze 60 kg”- wspomina Ewgenia.

Kobieta całkowicie zrezygnowała z jedzenia mięsa oraz kiełbas. Przestała spożywać puste kalorie zawarte w ciastach i cukierkach. Postanowiła zawalczyć także o swoją sylwetkę. Regularnie uczęszczała na zajęcia w siłowni. W dwa lata zredukowała swoją wagę o połowę! Kiedyś ważyła 130 kilogramów i czuła się nieszczęśliwa. Dzisiaj zaraża uśmiechem inne osoby i chętnie pozuje do zdjęć, nie wstydząc się już swojego ciała.

Ewgenia Borowijowa, niesamowita metamorfoza, ważyła 130 kilo

Zobacz też: Ma IDEALNE CIAŁO i wymiary. Nie uwierzysz, CO JE NA ŚNIADANIE!

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze