Omena Mensah KUSI BIUSTEM w Grecji! Piękna?

Omena Mensah wypoczywa obecnie w Grecji, do której wybrała się wraz z mężem Rafałem Brzoską. Na Instagramie pogodynki pojawiło się mnóstwo kuszących zdjęć, na których gwiazda pozuje na tle malowniczych wakacyjnych krajobrazów. Na jednej z fotek widzimy wielki plaster umieszczony na…

Mąż Omeny z wielkim plastrem

Omena Mensah wybrała się z ukochanym mężem Rafałem Brzoską do Grecji, a konkretnie na najbardziej rozrywkową i zarazem luksusową grecką wyspę Mykonos. Na jednym ze zdjęć, które pogodynka wrzuciła do sieci, widzimy, jak Omena siedzi ze swoim mężem na skale. Z jednej strony uwagę przykuwa obfity biust gwiazdy, z drugiej wielki plaster umieszczony na ramieniu jej partnera.

Czytaj też: Była Kamila Durczoka ŚWIECI BIUSTEM na basenie! Ma się czym pochwalić?

biustem
IG

Coś go ugryzło?

W sieci aż zaroiło się od komentarzy, w których fani Omeny pytali ją, co się stało jej mężowi. Czy coś go ogryzło, a może się po prostu zranił? Gwiazda nie pokusiła się o udzielenie odpowiedzi na to pytanie. Widocznie uznała, że ma co niepokoić fanów, skoro nic wielkiego się nie stało.

biustem
IG

Pokazała zdjęcia na tle morza

Widać, że Omena świetnie się bawi na Mykonos i w pełni wykorzystuje urlop od pracy. Największą uwagę przykuwa szczupła i zarazem wysportowana sylwetka prezenterki, podkreślona w skąpym bikini.

Jak wygląda?

biustem
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze