One zostały mamami w 2021! Zobacz KTO!

Baby boom w show biznesie trwa nadal! Coraz więcej gwiazd szklanego ekranu zachodzi w ciążę. Celebrytki będąc w tym błogosławionym stanie wcale nie zamierzają rezygnować z pracy zawodowej, a co więcej również i z pokazywania się na portalach społecznościowych. Wręcz przeciwnie, robią to ze zdwojoną siłą.

Poniżej przedstawiamy polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które  w tym roku urodziły.

1.Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz to polska modelka i zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010. W 2021 roku na świat przyszło jej  drugie dziecko. Tym razem – 2. lutego w Białymstoku, urodziła córeczkę – Zosię.

Źródło:https://www.instagram.com/p/CMFYI_Khldl/

2. Ashley Tisdale

Ashley Tisdale to gwiazda popularnego programu High School Musical. W 2014 r. jej mężem został Christopher French. Para przez kilka lat była bezdzietna, jednak w 2021 r. aktorka wraz z mężem powitała na świecie córeczkę.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CMXVdmPlmp9/

3. Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski – popularna modelka, prywatnie partnerka Sebastiana Bear-McClard’a  urodziła synka, któremu nadała imię Sylvester Apollo.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CMSoEHCHdV8/

4. Monika Mrozowska

Aktorka znana głównie z serialu „Rodzina zastępcza” w tym roku urodziła swoje czwarte dziecko. Ojcem jest Maciej Auguścik-Lipka. Kobieta wydała na świat synka – Lucjana 19 stycznia br.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CPJKtWCnMJx/

5. Justyna Kozłowska

Była gwiazda stacji muzycznej VIVA pożegnała się z show biznesem tuż po narodzinach swojej starszej córki. Postanowiła poświecić się rodzinie. W 2021 r. przyszło na świat jej czwarte dziecko. Swojemu synkowi dała na imię Ludwik.

Źródło: https://www.instagram.com/p/COf6uB_nJZU/

6. Anna Starmach

Anna Starmach to prezenterka telewizyjna, znana głównie z programu Masterchef Junior, gdzie zasiada w jury. Kobieta w 2021 r. urodziła drugie dziecko. Wydała na świat upragnionego synka.

Źródło: https://www.instagram.com/p/COzgAshHB26/

Źródło: Instagram/ Rozalia Mancewicz, Instagram/ Ashley Tisdale, Instagram/Emily Ratajkowski, Instagram/ Monika Mrozowska, Instagram/Justyna Kozłowska, Instagram/ Anna Starmach

Zdjęcia: Instagram/ Rozalia Mancewicz, Instagram/ Ashley Tisdale, Instagram/Emily Ratajkowski, Instagram/ Monika Mrozowska, Instagram/Justyna Kozłowska, Instagram/ Anna Starmach

 

Komentarze

Komentarze