Sandra Kubicka szczerze o problemach ze zdrowiem. Przez nie „spuchła i się roztyła”

Popularna modelka przyznaje, że sporo przytyła. Teraz zdradza, co naprawdę dzieje się z jej organizmem.

American Dream

Modelka robiła karierę w Stanach Zjednoczonych. Podpisała tam kilka intratnych kontraktów, ale po zerwanych zaręczynach z Brazylijczykiem, postanowiła wrócić do kraju.

Hormony szaleją

Po powrocie do Polski okazało się, że Sandra musi się szczególnie skupić na swoim zdrowiu. Kobieta ma problemy z hormonami, co nie pozwala jej utrzymać smukłej sylwetki. Ostatnio internauci zauważyli, że Kubicka znacznie przytyła.

Zarzuty internautów

Modelka ubolewa, że niektórzy internauci zarzucają jej imprezowy styl życia. Z tego powodu kobieta, według nich, utyła. Kłamliwe komentarze bardzo ją dotknęły. Prawda jest zupełnie inna. Kubicka walczy o zdrowie, a efektem ubocznym są dodatkowe kilogramy. Modelka musiała zmienić leki , które przyjmowała do tej pory. Niestety zmiana spowodowała, ze waga wzrosła. Sandra jest zdania, że niebawem powinna wrócić do dawnego wyglądu. Modelka mówi:

Nie piję alkoholu, zrobiłam bardzo długą przerwę, tylko po prostu to są hormony i nad tym się nie da zapanować .”

Czuje się pięknie

Mimo wzrostu wagi Sandra Kubicka wciąż czuje się pięknie. Przyzwyczaiła się do tego , ze hormony i farmakoterapia powoduje wahania wagi, ale to nie wpływa na jej samopoczucie. Wie, że wciąż podoba się płci przeciwnej i robi wrażenie na wielu mężczyznach.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Sandra Kubicka/Facebook

Komentarze

Komentarze