Syn Zamachowskiej poszedł do pracy! Nie zgadniesz do jakiej!

Tomasz Malcolm ma 18 lat i jest najstarszym synem Moniki Zamachowskiej. Chłopak poszedł właśnie do pracy. Nie zgadniesz do jakiej!

Grał w telewizji

Tomek już wcześniej podejmował drobne prace – m.in. pojawił się w serialu TVN „Szkoła”. Teraz poszedł do kolejnej pracy i postanowił zacząć na siebie zarabiać.

Teraz został dostawcą…

Tomasz został dostawcą jedzenia pewnej popularnej sieci. Mimo iż jego zarobki z pewnością nie są wysokie, chłopak na pewno odciąży swoją mamę i sam będzie teraz mógł opłacać niektóre swoje przyjemności. Tomek pracuje jedynie w weekendy a w tygodniu studiuje.

Dumna mama

Monika Zamachowska nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swojego syna i tego, że podjął pracę.

„Syn do pracy poszedł. No niestety, nie każdemu niedziela dana do świętowania. Naprawdę nie zmuszałam… – napisała żona Zbigniewa Zamachowskiego na swoim profilu na Instagramie, dołączając zdjęcie syna w roboczym stroju dostawcy jedzenia.

Czytaj też: Anna Kournikova ZOSTAŁA MAMĄ! Synek czy córka?

syn
Instagram

Co na to fani?

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od fanów, którzy gratulowali Monice syna. Warto dodać, że chłopak na co dzień robi kurs szybowcowy w Anglii, a w weekendy dorabia jako dostawca Uber Eats. Nastolatek porusza się po mieście na hulajnodze…

„Dobrze to świadczy o nim a przede wszystkim o Pani jako matce. Niech inni celebryci też biorą z Was przykład. Pozdrawiam”. 

Brawo… mój też sobie dorabia… uczy to szanowania pieniądza„.

Mądry chłopak 👏👏👏 i mądra mama„.

„Mój syn też poszedł do pracy i też jestem z niego dumna”.

„Jestem pełna podziwu dla syna… Pozdrawiam” – pisali.

Też jesteście pod wrażeniem?

Czytaj też: Paweł Wilczak BOI SIĘ o swoich synów! Zaczęli…

syn
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze