Szokująca decyzja! Meghan Markle i książę Harry POŻEGNALI się z fanami!

Meghan Markle i książę Harry podjęli właśnie decyzję, która może wiele osób szokować. Para pożegnała się jako członkowie rodziny królewskiej w ostatnim wpisie na Instagramie… Co będzie dalej?

Przełomowy czas w życiu Meghan i księcia Harry’ego

Na początku stycznia para poinformowała w mediach społecznościowych, że chce odsunąć się od rodziny królewskiej i zamierza dzielić życie między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Ale to nie wszystko! Zapowiedziała też, że zamierza starać się o niezależność finansową.

Wraz z końcem marca, czyli dziś, Meghan i Harry oficjalnie przestaną pełnić funkcje członków rodziny królewskiej. Z tej okazji, na oficjalnym profilu Sussexów na Instagramie, pojawił się ostatni wpis książęcej pary.

Co w nim napisano?

Meghan i Marry przede wszystkim podziękowali fanom za dotychczasowe wsparcie. Zapowiedzieli też, że wkrótce wrócą na Instagrama, ale już bez królewskich tytułów…

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry wybrali się do lasu. Nie spodziewali się, że zostaną…

pożegnali
IG

Ostatni wpis

„Świat w tej chwili wydaje się być wyjątkowo delikatny. Jesteśmy jednak przekonani, że każda istota ludzka ma potencjał i szansę na dokonanie zmiany – w naszych rodzinach, naszych społecznościach i na pierwszej linii frontu – razem możemy wspierać się nawzajem, aby uświadomić sobie istotę tej obietnicy” – napisali, zachęcając przy okazji swoich fanów do zmiany i zjednoczenia w czasie pandemii koronawirusa.

pożegnali
IG

Ważne słowa

„To, co jest w tej chwili najważniejsze to zdrowie i dobre samopoczucie każdego na całym świecie oraz znalezienie rozwiązań wielu problemów, które pojawiły się w wyniku pandemii. Ponieważ wszyscy odgrywamy pewne role podczas tej globalnej zmiany i towarzyszącej jej zmianie nawyków, w tym nowym rozdziale skupimy się na zrozumieniu, w jaki sposób możemy pomóc temu światu. Chociaż możecie nas tutaj nie widzieć, nasze prace będą kontynuowane” – zapowiedzieli.

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry są ZAŁAMANI! Wydali oficjalne oświadczenie…

pożegnali
IG

Podziękowania dla fanów

Meghan i Harry podziękowali też fanom za wsparcie, ogromną inspirację i wspólne zaangażowanie w czynienie dobra na świecie.

„Z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z wami kontaktu. Byliście świetni! Do tego czasu dbajcie o siebie nawzajem. Harry i Meghan” – czytamy.

Będziecie za nimi tęsknić?

Czytaj też: Meghan Markle i książę Harry będą mieli drugie dziecko! Zaczęli już…

pożegnali
IG
pożegnali
IG

Źródło: Kobieta.wp

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze