Będzie kolejna edycja „Mam talent”! W programie zabraknie 2 osób! Ale to NIE WSZYSTKIE zmiany!

„Mam Talent” to polski talent show emitowany przez stację TVN. Mieliśmy okazję go oglądać od 3 września 2008 do 30 listopada 2019 oraz ponownie od 2021 roku. Jak podaje źródło, na jesieni pojawi się 13. edycja tego popularnego programu.

Stacja telewizyjna ogłosiła bowiem casting online, który potrawa  aż do 15. lipca br.  Na wznowienie produkcji czekało bardzo wielu fanów. Jednak  będą się oni musieli pogodzić z dużymi  zmianami w produkcji, a to na różnych polach. Bowiem do tej pory w show w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak oraz Agustina Egurrolę. Ku rozczarowaniu widzów w 13. edycji programu nie zobaczymy tego ostatniego. Bowiem juror-tancerz przeszedł do stacji TVP. Niewątpliwie jest to duże zaskoczenie dla fanów, którzy pałali dużą sympatią w stronę Agustina.

To jednak nie koniec zmian. Mianowicie również prowadzącym nie będzie już Szymon Hołownia. Bowiem ten prezenter aktywnie działa w polityce.

Ponadto zmienią się nieco zasady udziału w programie. Wiadomo już, że w tegorocznej edycji pojawi się Platynowy przycisk, gwarantujący bezpośrednie dostanie się do finału już w czasie półfinałów. Wystarczy, że jury go wciśnie.  Warto zwrócić również uwagę, że nowością będzie też tzw. „Dzika karta”. Ona również będzie stanowiła przepustkę do etapu finałowego. Tę otrzyma z kolei osoba, która spośród uczestników, którzy odpadli w czasie dogrywki jury w półfinałach, otrzyma największą liczbę głosów w głosowaniu. To głosowanie zostanie przeprowadzone wśród telewidzów.

My czekamy z niecierpliwością na nowy „Mam Talent”. Jesteśmy również bardzo zainteresowani, tym kto zostanie trzecim członkiem jury. Ponadto zastanawiamy się kto wystąpi u boku zabawnego Marcina Prokopa. Myślicie, że będzie tak samo udany duet, jaki tworzyli z Szymonem Hołownią?

Źródło: https:// www.fakt .pl/kobieta/plotki/powrot-mam-talent-nowa-13-edycja-jesienia-2021/g5knefz

Komentarze

Komentarze