Ile lat ma TAK NAPRAWDĘ Dagmara Kaźmierska? Będziesz w SZOKU!

Dagmara Kaźmierska, jak na prawdziwą kobietę przystało, nie lubi być pytana o wiek. Ile lat ma tak naprawdę gwiazda? My już wiemy!

„Królowa życia”

Dagmara Kaźmierska to gwiazda popularnego programu „Królowe życia”, który obejrzeć można w stacji TTV. Kaźmierska jest zdecydowanie najbarwniejszą bohaterką show. Mimo iż w programie mówi o sobie bardzo wiele i ujawnia nawet najbardziej pikantne szczegóły ze swojego prywatnego życia, zwykle bardzo niechętnie zdradza, jaki jest jej prawdziwy wiek. Aż do teraz!

Czytaj też: MROCZNE szczegóły z życia Dagmary Kaźmierskiej! Jej były partner… ZABIŁ CZŁOWIEKA?

lat
IG

Urodzinowy tort

Kaźmierska obchodziła niedawno urodziny. Z tej okazji wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widzimy jej urodzinowy tort, a na nim świeczki, które nie pozostawiły złudzeń, ile tak naprawdę ma lat. Okazuje się, że Dagmara skończyła już 45 lat!

Wielu fanów „Królowej” było zdziwionych jej prawdziwym wiekiem. Dagmara bardzo bowiem o siebie dba i cały czas wygląda promiennie i młodo.

Czytaj też: 50-LETNIA (!) „dziewczyna” 19-letniego Conana Kaźmierskiego! Co o niej wiemy? (Zdjęcia)

lat
IG

Ile tak naprawdę ma lat?

Okazuje się, że Kaźmierska jest już po 40-stce.

Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem, ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne! Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA” – napisała w opisie pod zdjęciem.

A wy ile dalibyście jej lat?

Czytaj też: Syn Dagmary Kaźmierskiej ZAKOCHANY! Pokazała zdjęcie z SYNOWĄ! (ŁADNA?)

lat
IG
lat
IG

Komentarze

Komentarze