Księżniczka CHARLOTTE i Książę GEORGE też muszą chodzić do SZKOŁY! Zobacz, CZY cieszą się z TEGO powodu?! (FOTO, VIDEO)

Księżniczka czy Książę – wydaje nam się, że mają bajkowe życie i nie muszą nic robić.

Jednak i oni mają swoje obowiązki, a część z nich jest taka sama jak u zwykłych śmiertelników. Wczoraj Pałac Kensington pokazał, jak Księżniczka Charlotte (ur. 2015) i Książę George (ur. 2013) idą pierwszego dnia do szkoły.

Obydwoje chodzą do prestiżowej placówki Thomas’s Battersea. Londyńskie Szkoły Dzienne Thomas’a to cztery prywatne szkoły przygotowawcze. Znajdują się w dzielnicach Kensington, Battersea, Clapham i Fulham i stąd także nazwy poszczególnych oddziałów. Prowadzone są przez rodzinny establishment (osoby mające władze i autorytet) i zaczęto je postrzegać jako miejsce dla edukacji przyszłych studentów prestiżowych uczelni takich jak Alleyn’s School, Harrow, Eton, Radley, King’s College School i Westminster.

Książę George już wcześniej uczęszczał do Thomas’s Battersea, ale dla Charlotte był to pierwszy dzień w szkole. Warto zauważyć, że jest to prywatna placówka i czesne za semestr w podstawówce  dla dzieci w wieku  4-7 lat wynosi £6,429, a dla drugiego dziecka £6,305. Jest to odpowiednio ok. 30 859 zł. i 30 264 zł. Dodatkowo płatne są lekcje muzyki, balet itp.

Pałac Kensington opublikował kilka zdjęć z pierwszego dnia szkoły Księżniczki i Księcia a także filmik. Na pierwszym zdjęciu widzimy dzieci stojące na pałacowych schodach. Obydwoje ubrani są w szkolne stroje – granatowe z czerwonymi akcentami i wyglądają na całkiem zadowolone z życia.

 

george, charlotte
instagram.com/kensingtonroyal/

 

Fotografię podpisano tak:

„Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się wykonanym dziś rano zdjęciem księcia Jerzego i księżniczki Charlotte w pałacu Kensington.

Zdjęcie zostało zrobione na krótko przed wyjazdem Ich Królewskich Wysokości do Thomas’s Battersea”

Czytaj także: Twoje dziecko idzie do ŻŁOBKA lub PRZEDSZKOLA? Przeczytaj, co Cię czeka?

 

Na drugim zdjęciu pokazano Książęta z rodzicami – Księżną Kate i Księciem Williamem.

george, charlotte, wiliiam, kate
instagram.com/kensingtonroyal/

 

„Księżniczka Charlotte przybywa na swój pierwszy dzień szkoły w Thomas’s Battersea, dołączając do swojego starszego brata księcia Jerzego”

 

Jak widać wszystko ma wyglądać normalnie i zwyczajnie. Ot, rodzice idą z dziećmi do szkoły. A jednak sytuacja nie jest bynajmniej standardowa, co pokazuje filmik opublikowany przez Pałac Kensington. Widzimy na nim…

Komentarze

Komentarze