Mieszkańcy byli zszokowani! W Halloween NAUCZYCIELKA przebrała SYNA ZA…

Mieszkańcy Nevady jak co roku hucznie obchodzili święto Halloween. Wielu rodziców przebrało swoje dzieci za księżniczki, kościotrupy, zwierzątka czy postacie z bajek. Nikt nie przypuszczał, że mama 12-letniego chłopca wpadnie na pomysł przebrania go za… Adolfa Hitlera!

Lokalni mieszkańcy poczuli się oburzeni, kiedy zauważyli, że jeden z chłopców ma na sobie strój nazisty. Wielu z nich przecierało oczy ze zdumienia patrząc na 12-latka, który miał na sobie brązową kurtkę, czarne oficerki i jasne spodnie. Całość stylizacji zdobiła swastyka na prawym ramieniu! Całe zdarzenie wywołało skandal wśród lokalnej społeczności. Co ciekawe, 12-latek jest synem nauczycielki, która pracuje w pobliskiej szkole.

Janet Arsanian, mama chłopca twierdzi, że poruszenie mieszkańców jest dla niej niezrozumiałe. Tata 12-latka również przekonuje, że chłopiec zna historię III Rzeszy i jest w pełni świadomy tego kim był Hitler. Według rodziców stój nie miał na celu propagowania nazizmu.

„Nie czcimy Hitlera, ani nie zgadzamy się z tym co zrobił. Syn potrzebował stroju w dzień imprezy”- wytłumaczyła nauczycielka we wpisie zamieszczonym w social mediach.

Janet Arsanian wspomniała także, że jej syn pilnie potrzebował stroju, nie udało jej się znaleźć innego, więc zdecydowała się właśnie na ten.

strój Hitlera, 12-latek przebrany za Hitlera, Halloween

Zobacz też: Nie do wiary! Kobieta zostawiła 2-letnie dziecko przed DRZWIAMI I ODJECHAŁA, bo…

Źródło: @brandilmelb

Źródło zdjęcia: @brandilmelb

 

Komentarze

Komentarze