Schudła 100 kg! Zobacz JAK teraz wygląda!

Kasia Guzik to influencerka, która swoją popularność zyskała dzięki temu, że podzieliła się w sieci swoją historią.

Młoda kobieta cierpiała na znaczną nadwagę i jak opowiadała w jednym z wywiadów, uważała się za osobę zadowoloną z życia. Musiało być jednak coś, co sprawiło, że postanowiła schudnąć i jak twierdzi, udało jej się tego dokonać samodzielnie.

 

https://www.instagram.com/100_kg_lzejsza/

 

Cześć to ja, Kasia Guzik, w sieci znana jako 100 kg lżejsza. W trzy i pół roku bez operacji bariatrycznej pomocy dietetyka i trenera schudłam 100 kg. (…)

 

Staram się pokazać tym, którzy w poczuciu bezsilności chcieliby podjąć walkę o lżejsze życie, że jeśli ja dałam radę, to oni również powinni uwierzyć w swoją siłę. Uczę, że droga do lżejszego ciała to nie zakazy i restrykcje, a szacunek do siebie i zrozumienie zasad funkcjonowania organizmu.

– pisze na swojej stronie.

 

A w sieci zamieściła filmik, gdzie widać, jak wyglądała ze swoją nadwagą.

 

Influencerka zapewne ten filmik dostała od kogoś znajomego. Dzięki czemu mogła zobaczyć siebie samą z przed lat, oczami osoby trzeciej:

 

Ten początkowy fragment filmu (z przeszłości), który widzicie po raz pierwszy, również i ja obejrzałam dziś pierwszy raz. Nie wiedziałam o jego istnieniu. I jeszcze nie ochłonęłam z emocji.

 

Od kilku godzin myślę co napisać pod tym nagraniem.
Ale żadne słowa nie wydają się wystarczające.
Wiem, że Wy znajdziecie te właściwe.

 

Pod nagraniem opublikowano liczne komentarze. Internautki wyrażały swój podziw dla kobiety i gratulowały jej. Pisały także, że ta gruba Kasia wygląda staro, a ta szczupła to przecież młoda kobieta. Stwierdziły także, że zdjęcia dzieli przepaść.

Metamorfoza, jaką przeszła Kasia Guzik pokazuje, że zrzucenie nawet 100 kg, przy silnej woli jest możliwe. Obecnie inflruencerka je dwa duże posiłki dziennie, przyznała też, że przeszła plastykę brzucha z powodu obwisłej skóry.

 

https://www.instagram.com/100_kg_lzejsza/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kasia Guzik (@100_kg_lzejsza)

Komentarze

Komentarze