Bohater „Barw Szczęścia” walczy z RAKIEM! Okropna diagnoza!

Tragiczne wieści dotyczące Łukasza. Chłopak usłyszy od lekarzy, że umiera na…

Odcinek 2175: przykra diagnoza

W 2175 odcinku serialu „Barwy szczęścia” Łukasz (Michał Rolnicki) pozna okrutną prawdę. Mąż Kasi (Katarzyna Glinka) dowie się, że ma raka.

Dlaczego choroba nie dawała żadnych objawów? To pierwsze pytanie, które będzie zadawał sobie Łukasz. Niestety, z nowotworami tak to już bywa, że na wczesnym etapach, nie dają one żadnych sygnałów.

Chorobę odkryje przez przypadek

Sadowski zupełnie przez przypadek odkryje, że cierpi na nowotwór, ponieważ choroba tak naprawdę nie będzie dawała żadnych objawów. Łukasz będzie prowadził dziennikarskie śledztwo i zgłosi się do znachora Abaja (Kajetan Wolniewicz), przez którego Iza Małek omal nie zmarła. To właśnie on powie mu, że choruje na raka.

Czytaj też: CHOROBA Kożuchowskiej! Gwiazda wyznała, że cierpi na…

CHORA PROSTATA

Udając chorego Łukasz wybierze się do znachora po pomoc. Sadowski będzie bardzo zdziwiony, kiedy podczas badania Abaj wykryje, że ma chorą prostatę. Mimo iż Łukasz początkowo w to nie uwierzy, po powrocie do domu naprawdę zacznie się bać o swoje zdrowie. Kiedy powie o wszystkim Kasi, ta będzie namawiała go na badania. Później w 2175 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz pozna prawdziwą diagnozę lekarza, która sprawi, że jego świat dosłownie się zawali.

Co będzie dalej?

Czy Łukasz będzie zdrowy? Czy leczenie okaże się skuteczne? Tego zapewne dowiemy się w najbliższym czasie… Jedno jest pewne – czeka go długa walka z chorobą, która na pewno wystawi na próbę życie jego i Kasi.

Czytaj też: CHOROBA niszczy Tomasza Lisa! Przekazano straszne informacje!

Źródło: Superseriale.se.pl

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze