Rozenek na trening założyła szokujące spodnie! „podwiń te nogawki 😂”

Małgorzata Rozenek po raz drugi wybrała się na obóz Anny Lewandowskiej „Camp by Ann”, który trwa w dniach 29.01.-04.02.2023 r. w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

Po raz pierwszy celebrytka wybrała się do Lewandowskiej w kwietniu 2022 r. i była wówczas przerażona, tym co się tam dzieje. Jednak od tego czasu Małgorzata Rozenek podjęła forsowne treningi i z nową siłą, kolejny raz pojechała na „Camp by Ann”.

 

Obóz Anny Lewandowskiej nie należy do najtańszych, bo za niespełna tygodniowy pobyt trzeba zapłacić 4150 zł. Mimo to, chętnych nie brakuje i miejsca są wykupywane w kilka minut od otwarcia sprzedaży. Fanki trenerki są więc sfrustrowane, bo wiele z nich oszczędza pieniądze na wyjazd, a później nie udaje im się dostać na obóz.

 

Tymczasem Rozenek bez problemu znalazła miejsce na „Camp by Ann” i w sieci relacjonuje treningi, w jakich bierze udział.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Dziś pokazała nagranie z sali treningowej, a uwagę zwracają ekstremalnie długie spodnie. Celebrytka co prawda w nich nie ćwiczyła, tylko prawdopodobnie założyła po treningu na legginsy. Trzeba jednak przyznać, że nie nadawały się nawet do chodzenia.

nogawice za długie! przewrócisz się pani.

 

Spodnie do ćwiczeń? Kobieto zeby sobie wybijesz.Niewazne trzeba wyglądać

 

Malgośka, podwin te nogawki bo się wypier*olisz 😂

 

Kobieto ! Podwin te nogawki , bo zęby sobie wybijesz 😂

– przerzucały się internautki w komentarzach.

 

Krytykowano też udział Rozenek w obozie, bo dostała się tam prawdopodobnie z „protekcji”. Ale były i takie głosy.

 

Nie rozumiem po co tyle jadu?? Nawet jeśli na obóz Ani dostają się wybrani to co z tego? Jeśli Pani Małgosia ma ochotę się tak ubierać to co Wam do tego. Rany dziewczyny co z Wami?? Kobieta – kobiecie. Jak się nie ma nic miłego do powiedzenia to po co pisać, lepiej przemilczeć ❤️

 

Zdjęcia i video Małgorzaty w za długich spodniach poniżej.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Komentarze

Komentarze