Najman pokazał żonę! Niewielu wiedziało, że TAK wygląda!

Marcin Najman pokazał swoją  żonę! Wiele osób do teraz nie może ukryć zachwytu.

Marcin Najman jest jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów. Sportowiec po raz kolejny jest tematem nr 1 w mediach. Wszystko to za sprawą jego ostatniej walki na gali FAME MMA 6. Były pięściarz z Częstochowy przegrał tam w pierwszej rundzie z kulturystą Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Najman padł na deski po lewym sierpowym „Bestii”. Aktualnie Najman wdał się w utarczki słowne z Tomaszem Adamkiem. Wielu liczy na ich walkę w formule MMA.

Jednak w obliczu Świąt Wielkanocnych panowie zawiesili broń. W sobotę Marcin Najman zdecydował się opublikować na swoim profilu instagramowym życzenia wielkanocne. Dodał także forografię ze swoją rodziną.

 

“Życzę Wam pięknych, radosnych i zdrowych Świąt w tych trudnych czasach” – napisał na Instagramie Marcin Najman.

Jednak całe show skradła jego żona – Julita Najman, z którą pięściarz jest związany od 2013 roku. Fani widząc żonę Najmana nie kryli podziwu dla jej urody.

Obraźliwe komentarze Marcina Najmana na temat czołowych polskich zawodników wypaczają obraz naszego środowiska. Najman nigdy nie był i nie będzie bokserem, nigdy ciężko nie trenował, a jedyne dwie prawdziwe walki otrzymał dzięki autopromocji w tabloidach. Obie zresztą szybko przegrał (z Wawrzykiem i Pudzianowskim). Wszystkie pozostałe pojedynki Najmana odbyły się z opłaconymi przez niego przeciwnikami, a jedyny z nich, który miał więcej zwycięstw niż porażek, urodził się w 1960 roku! – mówiły niegdyś na temat Marcina Najmana osoby ze świata sportu.

Komentarze

Komentarze