Umów się na kolację z Andrzejem Piasecznym! Wystarczy tylko…

Andrzej Piaseczny to od wielu lat jeden z najbardziej popularnych polskich wokalistów.

Pomimo pogłosek na temat jego orientacji seksualnej (zobacz tutaj), i tak Andrzej Piaseczny na grono wiernych fanek. Niejedna z nich marzy o tym, by spotkać swojego idola. A kolacja z gwiazdą byłaby szczytem marzeń.

Jak się okazuje, teraz jest to możliwe. Piasek zaprosi jedną osobę do swojego domu w Górach Świętokrzyskich i przygotuje dla niej kolację. A wiadomo też, że lubi gotować, więc można liczyć na przyzwoity posiłek.

 

Co trzeba zrobić? Wystarczy włączyć do do licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie Andrzej Piaseczny oferuje właśnie tę kolację. Dodatkowym gościem będzie jeszcze Alicja Majewska. W opisie aukcji podano:

 

Wyjątkowe zaproszenie dla dwóch osób na kolację w towarzystwie Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego.

Kolacja odbędzie się w terminie uzgodnionym przez obydwie strony, a zostanie przygotowana osobiście przez Andrzeja Piasecznego, w jego domu w Górach Świętokrzyskich.

 

Ta przyjemność jednak nie należy do najtańszych. W tym momencie cena osiągnęła poziom 7 tysięcy złotych, a można się spodziewać, że jeszcze wzrośnie. Jednak osoba, która wylicytuje tę kolację, z pewnością będzie miała niezapomniane przeżycia!

 

>>>Za ciastka trafiła do aresztu. Zobacz, czym je ozdobiła!

 

screen allegro (22.01.2021 g. 14.30)

Komentarze

Komentarze