Japonia: Przebijał kobietom opony w samochodzie, żeby je…

Pewien młody mężczyzna był bardzo samotny i nie potrafił zaangażować się w żaden związek. Pewnego dnia wpadł na pewien absurdalny pomysł, jak mógłby poznawać kobiety. Dziś toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.

Zaczął przebijać opony w samochodach

W japońskim mieście Higashiura w prefekturze Aichi zatrzymano młodego mężczyznę, który przebijał koła samochodów, by poznawać w ten sposób kobiety – donosi South China Morning Post.

Policja zainteresowała się 32-latkiem po tym, jak 43-letnia kobieta złożyła na niego skargę po zajściu do którego doszło, kiedy wracała z supermarketu. Na parkingu zauważyła, że ma zepsutą oponę. Gdy podeszła do auta, nieznany kierowca zatrzymał się w pobliżu i zaoferował jej pomoc. Kobieta twierdzi, że ​​to samo spotkało ją w czerwcu ubiegłego roku. Policjanci sprawdzili kamery wideo na parkingu przy supermarkecie i stwierdzili, że młody mężczyzna uszkodził jej samochód, a następnie podjechał do niej własnym autem i zaproponował jej pomoc.

Czytaj też: Jak całować, żeby randka nie zakończyła się klapą?

Policja namierzyła napastnika

W toku wielomiesięcznego postępowania policji udało się ustalić, że napastnik nazywał się Yoshito Harada. W trakcie przesłuchania mężczyzna zdradził, że chciał w ten sposób poznać kobietę swoich marzeń.

„Był zrozpaczony tym, że był sam. Stwierdził, że przebijając kobietom opony w samochodach a następnie oferując im pomoc, uda mu się do którejś z nich zbliżyć” – powiedział jeden z policjantów biorących udział w przesłuchaniu.

Źródło: South China Morning Post.

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze