Stefano Terrazzino NIE LUBI polskich wesel! Dlaczego?

Któż z nas nie lubi tradycyjnych, hucznych polskich wesel? Okazuje się, że takich osób wcale nie brakuje! Jedną z nich jest znany tancerz Stefano Terrazino, który przyznaje otwarcie, że polska tradycja kompletnie nie jest w jego guście…

Kim jest Stefano Terrazino?

Stefano Terrazino to włoski tancerz, piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny. Od kilkunastu lat mieszka w Polsce, gdzie m.in. występuje jako tancerz z popularnym show „Taniec z gwiazdami”. Sycylijczyk może się pochwalić licznymi sukcesami w tańcu. Dwukrotnie wygrał finał programu: w pierwszej edycji z Aneta Zając, a w drugiej – z Agnieszką Sienkiewicz. Mimo iż w Polsce czuje się, jak ryba w wodzie, jest coś co mu się w naszym kraju bardzo nie podoba…

Czytaj też: Ewa Gawryluk BIERZE ŚLUB? Aktorka pokazała się w…

wesel
Pixabay

Weselny klimat

Stefano Terrazino otwarcie przyznaje, że nie lubi tradycyjnych polskich wesel. Dlaczego?

Przyznam się, że ja nie daję rady na weselach. Polacy są bardzo gościnni, a przez to trzeba dużo jeść. Każdy chce ze mną pić, a potem kończę pod stołem” – zdradził w rozmowie z „Faktem”.

Włoch od kilkunastu lat mieszka w Polsce i przez ten czas był gościem na wielu polskich weselach. Jak sobie radzi, kiedy musi zasiąść za stołem i zgodnie z polską tradycją – przez wiele godzin jeść i pić?

Nauczyłem się, że tak po czterech kieliszkach już piję wodę i muszę udawać, bo inaczej nikt mi nie da spokoju” – wyjaśnił.

wesel
Instagram

Jest jeszcze coś, co przeszkadza mu na polskich weselach…

„Ciotki, wujkowie chcą ze mną tańczyć i mówią: ‘No co, ze mną nie zatańczysz?’. (…) No i muszę zatańczyć” – gwiazdor żali się tabloidowi.

Wy też nie lubicie polskich wesel, czy wręcz przeciwnie – uwielbiacie je?

Czytaj też: Najgłośniejsze śluby 2019 roku! Czyj zaskoczył was najbardziej?

wesel
Instagram

Źródło: Pomponik, Fakt

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze